Goda.jpg

Susipažinkime

    Vieną vėlyvo rugpjūčio rytą, šį kadrą pagavo mano mažasis paparacis. Nes „tu tokia graži, mama!” Mama! Taip, aš esu mylimoji, mama, duktė ir sesuo, kolegė ir verslo moteris, jogos ir kvėpavimo instruktorė, įvairių straipsnių autorė, slapta rašanti noveles ir dar daugiau.
    Mano protas taip dažnai dirba viršvalandžius, jog kartais sunku suprasti ko noriu aš pati. Ko trokšta mano širdis? Taip prieš dešimt metų atsidūriau pirmoje jogos pamokoje. Šiandien esu sertifikuota jogos, vaikų jogos, kvėpavimo instruktorė. Šie patyrimai man padeda išlikti balanse tarp nuolatinių apmastymų taip reikalingų protui ir širdies troškimų. Nuolatinis leidimas protui atlikti visus reikalingus apmąstymus, tačiau sprendimo priėmimo teisės palikimas širdžiai ir atvėrė duris į Kotrynos namus, kur gimsta meditacijos, mankštos, kūrybinės dirbtuvės ir dar daugiau.

 

Kviečiu išmokti, patirti ir pasitikėti tuo, kas iš tikrųjų esi Tu,- Goda Andrijauskaitė

Išgyk: Mes dalinamės su Jumis savo patirtimis.
Auk: Mes išgirstame Jus ir tai leidžia mums tobulėti.
Padėk kitiems: Mes remiame kitus labdaros fondus, bei padedam tiems, kuriems sunku finansiškai įsigyti mūsų paslaugas.
(2020 Jaunimo Linija; 2021 VšĮ Vitadigna ir daugiau kaip 50 privačių asmenų)

 

Užsiėmimus rasite mūsų svetainės skiltyje „Praktikos“.


Kuo galime Jums padėti?
Kotrynos namų komanda

Mūsų mokytojai

Jei nori tapti mūsų komandos nariu, susisiek su mumis el.paštu: kotrynoshouse@gmail.com

IMG_9403.jpg

Goda Andrijauskaitė

"Mantra" meditacija, kvėpavimas, joga

11m. patirtis jogoje. 5 metai jogos ir kvėpavimo technikų instruktorės patirtis. Autorinės publikacijos žurnale "Joga ir Ajurveda".

"Susitaikykyme su neišvengiamais praradimais. Būkime viskam nuolankūs, atviri  ir įsiklausantys. Gerbkime savo patirtį, kalbą, žinias.

Mylėkime savo gyvenimą."- J.Keruac

Inesa.jpg

Inesa Vilčiauskienė

Sąmoningas kvėpavimas

Šioje gyvenimo kelionėje esu Moteris, vardu Inesa. Kodėl Kvėpavimas ir aš? Todėl, kad iki šios dienos neradau nieko stipriau. Tai greičiausias kelias susijungti su Savo Širdimi, išgirsti Save ir Savo Tiesą. Kvėpavimo dėka radau Taiką ir Ramybę, atsisveikinau su baimėmis, prisirišimais ir nerimu. Tikiu, kad valdant kvėpavimą, valdome savo Gyvenimą.

Esu tam, kad padėti susigrąžinti taisyklingą kvėpavimą, išsilukštenti save, ir Gyventi iš Širdies programos. Atlikdami sąmoningą kvėpavimą, paliekame senus elgesio modelius, kurie jau paseno, trukdo augti, būti sveiku, tirpdome blokus, kurie trukdo tekėti gyvybinei energijai. Prašviesėja akyse, atsiranda aiškumas ir tikrumas, rimsta protas, sveiksta kūnas.  Kiekvienas žmogus unikalus, todėl ir jo kelionė į Taiką su Savimi individuali. Papasakoti kas laukia nelengva, nes kiekvienam savaip. Tačiau patirti verta, nes net po vienos sesijos mes jau išeinam Kitokie.

 

Koks kvėpavimas toks Gyvenimas.

juste2.jpeg

Justina Lukoševičiūtė

Joga, mediacija, šokis

Esu Justina jogos, šokio, meditacijos mokytoja ir praktikė. Bioenergetikos mokslų dėka pažinau savo dovaną - vedu energetinio gydymo seansus. Kviečiu moteris praktikuoti ir kartu kurti pirties ritualus. Kaip gamtos ciklas keičią ciklą, taip aš leidžiu sau pasislėpti rudeninių lapų krūvoj, išverkti, vilke iškaukti skausmą, unikalia snaige verpetuos vėjo suktis, sudegti saulės kaitroje ir vėl atgimti su pirmu lietum pavasarį.  Taip kaip viduje taip ir išorėje, kiekvienas ciklas subrandina vis daugiau meilės, vidinės ramybės ir resursų dalintis, atskleidžia vidines savybes. Mano mėgstama frazė: leisk sau, kur dėmesys ten ir energija.

oro logo_edited_edited.png

Ingrida Kondrotienė

Oro joga ir saviugda

Daugiau informacijos: shambhalacentras.lt