Pavadinimas

Žmogaus protas vertina, analizuoja, atkreipia dėmesį ir yra vedamas malonumų. Žmogui nėra natūralu gyventi be malonumų, deja daugelis šiandien leidžia sau patirti palaimą gyventi po to “Kai aš…”.
Kai aš turėsiu mylimąjį.
Kai aš pagimdysiu.
Kai aš užauginsiu vaiką.
Kai aš uždirbsiu pakankamai pinigų.
Kai aš turėsiu…
Kai aš …

“Gimdos detoksas” gimė per dvejus metus mano pačios atliktų įvairių praktikų ir vedamų užsiėmimų moterims. Grupėse ir individualiai, dirbant su moterimis patyrusiomis šeimyninę laimę ir meilę, sielvartą ir skausmą, baimę ir džiaugsmą. Tačiau daugelis jų vis kartodavo sau “Kai aš…”.

Mergaitės santykiai su tėvu, pirmieji santykiai, nėštumas ir ne tik, palieka įspaudus moters gimdoje. Santykyje su kitu žmogumi mes patiriame emocijas, kurios “kunkuliuodamos” išskiria neuropeptidus, o žmogaus vidaus organai, raumenys, limfinė sistema turi peptidų receptorius. Taigi… viskas kas užspausta nusėda mūsų kūne.

“Gimdos detoksas”, tai 5 individualių užsiėmimų ciklas moteriai, norinčiai “prisikasti” iki priežasties kodėl ji nuolat kartoja sau “Kai aš…” Pasiryžusiai nutraukti tarsi užkerėtą “ir vėl” ratą, bei suvokti ją ribojančius įsitikinimus, kurie glumina jos gebėjimą nerti į patį gyvenimą.

 

Kaina 108eur

4 online susitikimai ir 1 gyvai

Užsiėmimus veda Goda Andrijauskaite Plukė :DDDD toks juokutis sumėmė, nes ant seno testo taisau

Registracija kotrynoshouse@gmail.com arba 868780775

Rekvizitai pavedimui:

Įsigyti