top of page

Meditacija neigiamiems ryšiams nutraukti

     Prisirišimų, emocinių, sąmoningų ar nesąmoningų ryšio gijų nutraukimas nereiškia, jog tas žmogus dings iš jūsų gyvenimo. Jūs tiesiog nutrauksite neigiamą bendravimo aspektą. 

     Energetinis ryšys su žmogumi atsiranda mums susitikus: darbe, verslo projektuose, su gyvūnais, artimaisiais, draugais. Yra tiek teigiami tiek neigiami ryšiai. Ryšys atsiranda natūraliai, kuomet mes susitinkame, ypač stiprus ryšys yra pas motiną ir vaiką. Taip pat energetinis ryšys gali būti su gyvūnais ar vieta. Dažniausia mes tarpusavyje susijungiame ir atsijungiame teigiamai, o su laiku ryšys silpnėja. Pvz.: vaikas auga ir tampa vis mažiau priklausomas nuo tėvų. Tačiau, kartai energetinis ryšys mus sieja su namais iš kurių išsikraustėme ar su žmogumi, su kuriuo išsiskyrėme. Taip pat -ryšys su žmogumi kuris mums pavydi darbo ar buto, ar buvęs trumpalaikis nuotykis. Gali būti daug ir įvairių priežasčių, kodėl atsirado energetinis ryšys. Todėl, rekomenduojama nutraukti senus ir žalojančius energetinius ryšius, su žmonėmis su kuriais mūsų niekas nebesieja fiziškai. Taip pat mes galime nutraukti neigiamos patirties ryšį, tarkime su mama ar tėčiu. Nutraukiant neigiamus ryšius, šie žmonės niekur iš jūsų gyvenimo nedingsta, tiesiog jūsų santykiai pradės kryptį geresne linkme. 


O kaip dėl jūsų? Jei jūsų gyvenimas teka norima vaga, gyvenate džiaugsme ir pritekliuje, be ligų, laiminguose santykiuose, dirbate mėgiamą darbą- tuomet ši meditacija galbūt ne jums. Tačiau, jei pajautėte jog norite su gauta informacija kažką daryti, nors galbūt net nėra paaiškinimo tam, tuomet įsitaisykite patogiai. 

bottom of page