top of page

Henrik Fexeus ir Camilla Lackberg knygos "Dėžė" apžvalga
Nesu detektyvų, trilerių ar panašaus siužeto knygų didelė gerbėja. Tačiau ši knyga patraukė dėmesį, nes buvau susipažinusi su H.Flexeu kūryba bendravimo, kūno kalbos temomis: „Galios žaidimai“, „Ką ir kaip pasakome be žodžių. 6 jausmas. Bendravimo menas“.

„Dėžė“ dviejų autorių kūrinys. Ir stebino ir nuvylė. Bene turbūt mėgstamiausia H.Flexeus frazė „žmonės su jumis elgiasi taip, kaip jums jiems leidžiate su savimi elgtis“ kartojosi per dažnai ir priminė bendravimo meno vadovėlį. Tačiau, kaip bebūtų, mentalistas yra mentalistas ir sugebėjo prikaustyti dėmesį taip, jog užteko mažiau nei savaitgalio knygai perskaityti. Nors, dar neįpusėjus knygos, istorijos žemėlapis ir pabaiga galvoje susidėliojo ir bingo: ne visada kaltas liokajus, nes šioje knygoje jo tiesiog nėra, o aš pataikiau kas žudikas ir nupieštąsias tamsiąsias personažų puses.

Istorijos pradžia ir pabaiga, mano skoniui kiek žiaurokos, tačiau vėl gi smalsumas nugalėjo ir leidau rašytojams mane vesti per puslapius, nors ties 10psl. buvau beužverčianti knygą.

Kam patinka serialas “Mentalistas” patiks ir šis romanas. Sodrūs personažai ir apimantis jausmas, jog rašytojai tikrai žinojo kas jų personažų šaldytuvuose ir slapčiausiose mintyse.

Policija, magiškieji triukai, kaimas ir didmiestis, subyrėjusios šeimos ir imigrantė medicinos ekspertė iš Lietuvos, gražiu meilės deivės vardu.

Kam patinka kalbos padargai, tai ši knyga ir “galios žaidimai” must read.

114 views1 comment

Recent Posts

See All

1 Comment


Guest
Mar 23, 2023

Ačiū, tai bus sekanti knyga mano vakaro skaitiniams.

Like
bottom of page