top of page

Proto ir širdies ramybė

"Kvėpavimas ir atsipalaidavimas yra pirmieji žingsniai siekiant sutramdyti protą"- J.R.Doty

     Kotrynos namų komandos mėgstu klausti : kuo aš galiu padėti? Ir viena žavinga kolegė, kuri dirba su alzhaimeriu sergančiais žmonėmis, prasitarė: klausausi dėkingumo meditacijos, tačiau niekas nevyksta. Sutapimas? Aš, kaip tik rašiau tekstus šiems kūno ir proto atsipalaidavimo garso takeliams.  Tad aptarusios- kodėl verta išmokti atpalaiduoti kūną, tuomet nuraminti protą ir tik tuomet pereiti prie dėkingumo ir norų- atlikome trečiąją užduotį. Kolegių ir bendraminčių grįžtamasis ryšys ir įžvalgos sustiprino mano nuojautą- šie tekstai turi pasiekti kuo daugiau žmonių. Tai keturių skirtingų užsiėmimų seka. Pirmasis garso įrašas pasiekiamas be užmokesčio, jei išklausius rezonuoja - paremkite VšĮ Kotrynos namai arba įsigykite visą garso įrašų paketą.

Kūno atpalaidavimas

Pratimas skirtas išmokti atpalaiduoti kūną. Gali būti, jog jis jums primins meditaciją. Tačiau šio pratimo tikslas – išmokti atpalaiduoti kūną be garso įrašo. Pirmus kartus pratimą atlikite klausydamiesi garso įrašo, vėliau be. Rekomenduojama praktikuoti: mažiausiai vieną kartą dienoje. 

Proto sutramdymas
Išmokus atpalaiduoti kūną, rekomenduojama pereiti prie pratimo, kuris padeda suvaldyti klajojimą mintimis.

Širdies atvėrimas
Trečiasis pratimas skirtas išmokti priimti save bei kitus. Nes atvira širdis sujungia mus su kitais žmonėmis ir tai viską permaino.

Ketinimo išsiaiškinimas
Atpalaidavus kūną, atsikračius įkyrių minčių ir atvėrus širdį atėjo laikas išsiaiškinti tikruosius širdies ketinimus. Nes vizija virsta tikrovę tik turint aiškų ketinimą.

IMG_0124.JPG

Kūno atpalaidavimo pratimas

Proto ir širdies ramybė

bottom of page